ລາຍຊື່ຜູ້ທີ່ໄດ້ຮັບລາງວັນພິເສດມີສອິນເຕີຣ໌ເນຊັນແນລ

ຈາກ ວິກິພີເດຍ
Jump to navigation Jump to search

ລາງວັນພິເສດ[ແກ້ໄຂ]

ມີສເຟີເຟຄບໍດີ[ແກ້ໄຂ]

ປີ ຜູ້ເຂົ້າປະກວດ ປະເທດ/ດິນແດນ ຕຳແໜ່ງໃນການປະກວດ
2018 Diona Angela ທຸງຊາດຂອງປະເທດກືອຣາເຊົາ ຄູລາເຊົາ
2017 Amber Dew ທຸງຊາດຂອງປະເທດອົດສະຕາລີ ອົດສະຕຣາລີ
ຮອງອັນດັບ 3
2016 Alina Chirciu ທຸງຊາດຂອງປະເທດມອລໂດວາ ເມົາໂດວາ
2015 Edymar Martínez ທຸງຊາດຂອງປະເທດເວເນຊຸເອລາ ເວເນຊູເອລາ
ມີສອິນເຕີຣ໌ເນຊັນແນລ 2015
2014 Aurianne Sinacola ທຸງຊາດຂອງປະເທດຝະຣັ່ງ ຝະຣັ່ງ

ສະຫຼຸບຕາມຈໍານວນຄັ້ງ[ແກ້ໄຂ]

ປະເທດ/ດິນແດນ ຈຳນວນ ປີທີ່ຊະນະ
ທຸງຊາດຂອງປະເທດກືອຣາເຊົາ ຄູລາເຊົາ
1
2018
ທຸງຊາດຂອງປະເທດອົດສະຕາລີ ອົດສະຕຣາລີ 2017
ທຸງຊາດຂອງປະເທດມອລໂດວາ ເມົາໂດວາ 2016
ທຸງຊາດຂອງປະເທດເວເນຊຸເອລາ ເວເນຊູເອລາ 2015
ທຸງຊາດຂອງປະເທດຝະຣັ່ງ ຝະຣັ່ງ 2014

ຊຸດລາຕີດີເດັ່ນ[ແກ້ໄຂ]

ປີ ຜູ້ເຂົ້າປະກວດ ປະເທດ/ດິນແດນ ຕຳແໜ່ງໃນການປະກວດ
2018 Nebai Torres ທຸງຊາດຂອງປະເທດເມັກຊິໂກ ເມັກຊິໂກ
ເຂົ້າຮອບ 15 ຄົນສຸດທ້າຍ
2017 Kevin Lilliana ທຸງຊາດຂອງປະເທດອິນໂດເນເຊຍ ອິນໂດເນເຊຍ
ມີສອິນເຕີຣ໌ເນຊັນແນລ 2017
2016 Felicia Hwang ທຸງຊາດຂອງປະເທດອິນໂດເນເຊຍ ອິນໂດເນເຊຍ
ຮອງອັນດັບ 2
2015 Janicel Lubina ທຸງຊາດຂອງປະເທດຟິລິບປິນ ຟິລິບປິນ
ເຂົ້າຮອບ 10 ຄົນສຸດທ້າຍ
2014 Zuleika Suárez ທຸງຊາດຂອງປະເທດໂຄລັມເບຍ ໂຄລັອມເບຍ
ຮອງອັນດັບ 1

ສະຫຼຸບຕາມຈໍານວນຄັ້ງ[ແກ້ໄຂ]

ປະເທດ/ດິນແດນ ຈຳນວນ ປີທີ່ຊະນະ
ທຸງຊາດຂອງປະເທດອິນໂດເນເຊຍ ອິນໂດເນເຊຍ
2
2016, 2017
ທຸງຊາດຂອງປະເທດເມັກຊິໂກ ເມັກຊິໂກ
1
2018
ທຸງຊາດຂອງປະເທດຟິລິບປິນ ຟິລິບປິນ 2015
ທຸງຊາດຂອງປະເທດໂຄລັມເບຍ ໂຄລັອມເບຍ 2014

ຊຸດປະຈຳຊາດດີເດັ່ນ[ແກ້ໄຂ]

ປີ ຜູ້ເຂົ້າປະກວດ ປະເທດ/ດິນແດນ ຕຳແໜ່ງໃນການປະກວດ
2018 Michelle Huet ທຸງຊາດຂອງປະເທດເອກວາດໍ ເອກົວດໍ
ເຂົ້າຮອບ 8 ຄົນສຸດທ້າຍ
2017 Natsuki Tsutsui ທຸງຊາດຂອງປະເທດຍີ່ປຸ່ນ ຍີ່ປຸ່ນ
ຮອງອັນດັບ 4
2016 Brianny Chamorro ທຸງຊາດຂອງປະເທດນິຄາລາກົວ ນີກາລາກົວ
ຮອງອັນດັບ 3
2015 Arisa Nakagawa ທຸງຊາດຂອງປະເທດຍີ່ປຸ່ນ ຍີ່ປຸ່ນ
2014 Elfin Pertiwi Rappa ທຸງຊາດຂອງປະເທດອິນໂດເນເຊຍ ອິນໂດເນເຊຍ
ເຂົ້າຮອບ 10 ຄົນສຸດທ້າຍ
2013 Erialda Croes ທຸງຊາດຂອງປະເທດອາລູບາ ອາລູບາ
2012 Nicole Velasquez ທຸງຊາດຂອງປະເທດຮອນດູຣັສ ຮອນດູລັສ
2011 Kantapat Peerdachainarin ທຸງຊາດຂອງປະເທດໄທ ໄທ
ເຂົ້າຮອບ 15 ຄົນສຸດທ້າຍ
2010 Lílian Lopes ທຸງຊາດຂອງປະເທດບຣາຊິລ ບຣາຊິວ
2009 Kenia Andrade ທຸງຊາດຂອງປະເທດຮອນດູຣັສ ຮອນດູລັສ
2008 Nuraisa Lispier ທຸງຊາດຂອງປະເທດອາລູບາ ອາລູບາ
2007 Jonella Oduber ທຸງຊາດຂອງປະເທດອາລູບາ ອາລູບາ
2006 Mayte Sánchez González ທຸງຊາດຂອງປະເທດປານາມາ ປານາມາ
ຮອງອັນດັບ 2
2005 Margareth Wilson ທຸງຊາດຂອງປະເທດແທນຊາເນຍ ແທນຊາເນຍ
2004 Sun Yue ທຸງຊາດຂອງປະເທດຈີນ ຈີນ
ເຂົ້າຮອບ 15 ຄົນສຸດທ້າຍ
2003 Wang Chan ທຸງຊາດຂອງປະເທດຈີນ ຈີນ
2002 Gi Yoon-joo ທຸງຊາດຂອງປະເທດເກົາຫຼີ ເກົາຫຼີ
ເຂົ້າຮອບ 12 ຄົນສຸດທ້າຍ
2001 Baek Myoung-hee ທຸງຊາດຂອງປະເທດເກົາຫຼີ ເກົາຫຼີ
ເຂົ້າຮອບ 15 ຄົນສຸດທ້າຍ
2000 Carolina Albertsz ທຸງຊາດຂອງປະເທດອາລູບາ ອາລູບາ
1998 Adriana Hurtado Novella ທຸງຊາດຂອງປະເທດໂຄລັມເບຍ ໂຄລັອມເບຍ
ເຂົ້າຮອບ 15 ຄົນສຸດທ້າຍ
1997 Valeria Böhm ທຸງຊາດຂອງປະເທດບຣາຊິລ ບຣາຊິວ
ເຂົ້າຮອບ 15 ຄົນສຸດທ້າຍ
1996 Claudia Mendoza ທຸງຊາດຂອງປະເທດໂຄລັມເບຍ ໂຄລັອມເບຍ
ຮອງອັນດັບ 2
1995 Trương Quỳnh Mai ທຸງຊາດຂອງປະເທດຫວຽດນາມ ຫວຽດນາມ
ເຂົ້າຮອບ 15 ຄົນສຸດທ້າຍ
1994 Jannyne Elena Peyrat Scolari ທຸງຊາດຂອງປະເທດປາຣາກວັຍ ປາຣາກວາຍ
1993 Kathy Sáenz Herrera ທຸງຊາດຂອງປະເທດໂຄລັມເບຍ ໂຄລັອມເບຍ
ເຂົ້າຮອບ 15 ຄົນສຸດທ້າຍ
1992 Lina Maria Marin Díaz ທຸງຊາດຂອງປະເທດໂຄລັມເບຍ ໂຄລັອມເບຍ
ເຂົ້າຮອບ 15 ຄົນສຸດທ້າຍ
1991 Lilia Cristina Serrano Nájera ທຸງຊາດຂອງປະເທດເມັກຊິໂກ ເມັກຊິໂກ
ເຂົ້າຮອບ 15 ຄົນສຸດທ້າຍ
1990 Giselle Greminger ທຸງຊາດຂອງປະເທດໂບລິເວຍ ໂບລິເວຍ
ເຂົ້າຮອບ 15 ຄົນສຸດທ້າຍ
1989 Kim Hee-jung ທຸງຊາດຂອງປະເທດເກົາຫຼີ ເກົາຫຼີ
ເຂົ້າຮອບ 15 ຄົນສຸດທ້າຍ
1988 Elizabeth da Silva ທຸງຊາດຂອງປະເທດບຣາຊິລ ບຣາຊິວ
1987 Begoña Victoria García Varas ທຸງຊາດຂອງປະເທດເວເນຊຸເອລາ ເວເນຊູເອລາ
ເຂົ້າຮອບ 15 ຄົນສຸດທ້າຍ
1986 Nancy Gallardo Quiñones ທຸງຊາດຂອງປະເທດເວເນຊຸເອລາ ເວເນຊູເອລາ
ເຂົ້າຮອບ 15 ຄົນສຸດທ້າຍ
1985 María Pía Duque Rengifo ທຸງຊາດຂອງປະເທດໂຄລັມເບຍ ໂຄລັອມເບຍ
ເຂົ້າຮອບ 15 ຄົນສຸດທ້າຍ
1984 Adriana Margarita González García ທຸງຊາດຂອງປະເທດເມັກຊິໂກ ເມັກຊິໂກ
ເຂົ້າຮອບ 15 ຄົນສຸດທ້າຍ
1983 Chung Young-soon ທຸງຊາດຂອງປະເທດເກົາຫຼີ ເກົາຫຼີ
ເຂົ້າຮອບ 15 ຄົນສຸດທ້າຍ
1982 Helena Sofia Sousa Botelho ທຸງຊາດຂອງປະເທດໂປຣຕຸເກສ ປໍຕູເກສ
1981 Dominique Van Eeckhoudt ທຸງຊາດຂອງປະເທດເບລຢຽມ ເບວຢ້ຽມ
ເຂົ້າຮອບ 15 ຄົນສຸດທ້າຍ
1974 Nanna Beestra ທຸງຊາດຂອງປະເທດເນເທີແລນດ໌ ເນເທີ້ແລນ
1980 Lorna Chávez ທຸງຊາດຂອງປະເທດຄອສຕາລີກາ ຄອສຕາລີກາ
ມີສອິນເຕີຣ໌ເນຊັນແນລ 1980
1979 Melanie Marquez ທຸງຊາດຂອງປະເທດຟິລິບປິນ ຟິລິບປິນ
1978 Olga Pescador Sosa ທຸງຊາດຂອງປະເທດເມັກຊິໂກ ເມັກຊິໂກ
1977 Pilar Medina ທຸງຊາດຂອງປະເທດສະເປນ ສະເປນ
ມີສອິນເຕີຣ໌ເນຊັນແນລ 1977
1976 Maria Dolores Suarez Ascalon ທຸງຊາດຂອງປະເທດຟິລິບປິນ ຟິລິບປິນ
ເຂົ້າຮອບ 15 ຄົນສຸດທ້າຍ
1975 Margarita Vernis ທຸງຊາດຂອງປະເທດເມັກຊິໂກ ເມັກຊິໂກ
1973 Anneli Björkling ທຸງຊາດຂອງປະເທດຟິນແລນດ໌ ຟິນແລນ
ມີສອິນເຕີຣ໌ເນຊັນແນລ 1973
1972 Yolanda Adriatico Domingue ທຸງຊາດຂອງປະເທດຟິລິບປິນ ຟິລິບປິນ
ຮອງອັນດັບ 2
1968 Rosario Barraza Villa ທຸງຊາດຂອງປະເທດໂຄລັມເບຍ ໂຄລັອມເບຍ
ເຂົ້າຮອບ 15 ຄົນສຸດທ້າຍ
1963 Xenia Doppler ທຸງຊາດຂອງປະເທດອັອດເຕຣຍ ອອສເຕຣຍ
ຮອງອັນດັບ 2

ສະຫຼຸບຕາມຈໍານວນຄັ້ງ[ແກ້ໄຂ]

ປະເທດ/ດິນແດນ ຈຳນວນ ປີທີ່ຊະນະ
ທຸງຊາດຂອງປະເທດໂຄລັມເບຍ ໂຄລັອມເບຍ
6
1968, 1985, 1992, 1993, 1996, 1998
ທຸງຊາດຂອງປະເທດອາລູບາ ອາລູບາ
4
2000, 2007, 2008, 2013
ທຸງຊາດຂອງປະເທດເກົາຫຼີ ເກົາຫຼີ 1983, 1989, 2001, 2002
ທຸງຊາດຂອງປະເທດເມັກຊິໂກ ເມັກຊິໂກ 1975, 1978, 1984, 1991
ທຸງຊາດຂອງປະເທດຟິລິບປິນ ຟິລິບປິນ
3
1972, 1976, 1979
ທຸງຊາດຂອງປະເທດບຣາຊິລ ບຣາຊິວ 1988, 1997, 2010
ທຸງຊາດຂອງປະເທດຍີ່ປຸ່ນ ຍີ່ປຸ່ນ
2
2015, 2017
ທຸງຊາດຂອງປະເທດຈີນ ຈີນ 2003, 2004
ທຸງຊາດຂອງປະເທດເວເນຊຸເອລາ ເວເນຊູເອລາ 1986, 1987
ທຸງຊາດຂອງປະເທດເອກວາດໍ ເອກົວດໍ
1
2018
ທຸງຊາດຂອງປະເທດນິຄາລາກົວ ນີກາລາກົວ 2016
ທຸງຊາດຂອງປະເທດອິນໂດເນເຊຍ ອິນໂດເນເຊຍ 2014
ທຸງຊາດຂອງປະເທດຮອນດູຣັສ ຮອນດູລັສ 2012
ທຸງຊາດຂອງປະເທດໄທ ໄທ 2011
ທຸງຊາດຂອງປະເທດຮອນດູຣັສ ຮອນດູລັສ 2009
ທຸງຊາດຂອງປະເທດປານາມາ ປານາມາ 2006
ທຸງຊາດຂອງປະເທດແທນຊາເນຍ ແທນຊາເນຍ 2005
ທຸງຊາດຂອງປະເທດຫວຽດນາມ ຫວຽດນາມ 1995
ທຸງຊາດຂອງປະເທດປາຣາກວັຍ ປາຣາກວາຍ 1994
ທຸງຊາດຂອງປະເທດໂບລິເວຍ ໂບລິເວຍ 1990
ທຸງຊາດຂອງປະເທດໂປຣຕຸເກສ ປໍຕູເກສ 1982
ທຸງຊາດຂອງປະເທດເບລຢຽມ ເບວຢ້ຽມ 1981
ທຸງຊາດຂອງປະເທດຄອສຕາລີກາ ຄອສຕາລີກາ 1980
ທຸງຊາດຂອງປະເທດສະເປນ ສະເປນ 1977
ທຸງຊາດຂອງປະເທດເນເທີແລນດ໌ ເນເທີ້ແລນ 1974
ທຸງຊາດຂອງປະເທດຟິນແລນດ໌ ຟິນແລນ 1973
ທຸງຊາດຂອງປະເທດອັອດເຕຣຍ ອອສເຕຣຍ 1963

ນາງງາມມິດພາບ[ແກ້ໄຂ]

ປີ ຜູ້ເຂົ້າປະກວດ ປະເທດ/ດິນແດນ ຕຳແໜ່ງໃນການປະກວດ
2014 Zuleika Suárez ທຸງຊາດຂອງປະເທດໂຄລັມເບຍ  ໂຄລັອມເບຍ
ຮອງອັນດັບ 1
2013 Casey Radley ທຸງຊາດຂອງປະເທດນິວຊີແລນດ໌ ນິວຊີແລນ
ຮອງອັນດັບ 2
2012 Ameeksha Dilchand ທຸງຊາດຂອງປະເທດມໍຣິເຊຍ ມໍລິສຽດ
2011 Karen Higuera ທຸງຊາດຂອງປະເທດເມັກຊິໂກ ເມັກຊິໂກ
2011 Shanna Nakamura ທຸງຊາດຂອງລັດຮາວາຍ ລັດຮາວາຍ (ສະຫະລັດອາເມລິກາ)
2010 Zukhriatul Hafizah ທຸງຊາດຂອງປະເທດອິນໂດເນເຊຍ ອິນໂດເນເຊຍ
2009 Yuka Nakayama ທຸງຊາດຂອງປະເທດຍີ່ປຸ່ນ ຍີ່ປຸ່ນ
2008 Georgina Cisneros ທຸງຊາດຂອງປະເທດເອລຊັລວາດໍ ເອວເຊົາວາດໍ
2007 Grace Wong ທຸງຊາດຂອງຮ່ອງກົງ ຮ່ອງກົງ
ເຂົ້າຮອບ 15 ຄົນສຸດທ້າຍ
2006 Koni Lui ທຸງຊາດຂອງຮ່ອງກົງ ຮ່ອງກົງ
ເຂົ້າຮອບ 12 ຄົນສຸດທ້າຍ
2005 Queenie Chu ທຸງຊາດຂອງຮ່ອງກົງ ຮ່ອງກົງ
2004 Fu Sze-Sze ທຸງຊາດຂອງຮ່ອງກົງ ຮ່ອງກົງ
2003 Saeko Matsumi ທຸງຊາດຂອງປະເທດຍີ່ປຸ່ນ ຍີ່ປຸ່ນ
ເຂົ້າຮອບ 12 ຄົນສຸດທ້າຍ
2002 Cathy Wu Kar-Wai ທຸງຊາດຂອງຮ່ອງກົງ ຮ່ອງກົງ
2001 Siv Hegerland ທຸງຊາດຂອງປະເທດນໍເວ ນໍເວ
2000 Doreen Adler ທຸງຊາດຂອງປະເທດເຢຍລະມັນ ເຢຍລະມັນ
1999 Miyuki Hill Flag of the Northern Mariana Islands ຫມູ່ເກາະນໍເທີນມາເລຍນາ
1998 Manuella Nadou Lawson-Body ທຸງຊາດຂອງປະເທດໂຕໂກ ໂຕໂກ
1998 Piia Hartikainen ທຸງຊາດຂອງປະເທດຟິນແລນດ໌ ຟິນແລນ
ເຂົ້າຮອບ 15 ຄົນສຸດທ້າຍ
1997 Burcu Esmersoy ທຸງຊາດຂອງປະເທດຕຸຣກີ ຕູລະກີ
ເຂົ້າຮອບ 15 ຄົນສຸດທ້າຍ
1996 Kathleen Williams Flag of the Northern Mariana Islands ຫມູ່ເກາະນໍເທີນມາເລຍນາ
1995 Yuka Kondo ທຸງຊາດຂອງປະເທດຍີ່ປຸ່ນ ຍີ່ປຸ່ນ
ເຂົ້າຮອບ 15 ຄົນສຸດທ້າຍ
1994 Alma Carvajal Concepcion ທຸງຊາດຂອງປະເທດຟິລິບປິນ ຟິລິບປິນ
ເຂົ້າຮອບ 15 ຄົນສຸດທ້າຍ
1993 Tayna Castro Belyeu Flag of the Northern Mariana Islands ຫມູ່ເກາະນໍເທີນມາເລຍນາ
1992 Tomoko Nishiki ທຸງຊາດຂອງປະເທດຍີ່ປຸ່ນ ຍີ່ປຸ່ນ
1991 Norma Jean Cepeda ທຸງຊາດຂອງປະເທດກວມ ກວມ
1990 Edwina Taitano Menzies Flag of the Northern Mariana Islands ຫມູ່ເກາະນໍເທີນມາເລຍນາ
1989 Lilia Eloisa Marfori Andanar ທຸງຊາດຂອງປະເທດຟິລິບປິນ ຟິລິບປິນ
1988 Liza Maria Camacho ທຸງຊາດຂອງປະເທດກວມ ກວມ
1987 Michelle Betancourt Vergara ທຸງຊາດຂອງປະເທດໂຄລັມເບຍ ໂຄລັອມເບຍ
1986 Rika Kobayashi ທຸງຊາດຂອງປະເທດຍີ່ປຸ່ນ ຍີ່ປຸ່ນ
ເຂົ້າຮອບ 15 ຄົນສຸດທ້າຍ
1985 Susan Boje Rasmussen ທຸງຊາດຂອງປະເທດເດນໝາກ ເດນໝາກ
1984 Jennifer Foong Sim Yong ທຸງຊາດຂອງປະເທດມາເລເຊຍ ມາເລເຊຍ
1983 Eliana Limpias Suárez ທຸງຊາດຂອງປະເທດໂບລິເວຍ ໂບລິເວຍ
1982 Donna Lee Harmon ທຸງຊາດຂອງປະເທດກວມ ກວມ
1981 Deborah Carol Moore ທຸງຊາດຂອງຮ່ອງກົງ ຮ່ອງກົງ
1980 Mayumi Kanbara ທຸງຊາດຂອງປະເທດຍີ່ປຸ່ນ ຍີ່ປຸ່ນ
ເຂົ້າຮອບ 10 ຄົນສຸດທ້າຍ
1979 Vivian Elaine Indalecio ທຸງຊາດຂອງປະເທດກວມ ກວມ
1978 Rosita de Lourdes Requeña ທຸງຊາດຂອງປະເທດໂບລິເວຍ ໂບລິເວຍ
1977 Jacki Mary Dreher ທຸງຊາດຂອງປະເທດແຄນນາດາ ແຄນນາດາ
1976 Debbie Lee ທຸງຊາດຂອງລັດຮາວາຍ ລັດຮາວາຍ (ສະຫະລັດອາເມລິກາ)
1975 Lone Degn Olsen ທຸງຊາດຂອງປະເທດເດນໝາກ ເດນໝາກ
1974 Alicia Cardona Ruiz ທຸງຊາດຂອງປະເທດເມັກຊິໂກ ເມັກຊິໂກ
1973 Maria Lorenzo Saavedra ທຸງຊາດຂອງປະເທດສະເປນ ສະເປນ
ຮອງອັນດັບ 3
1972 Miriam López ທຸງຊາດຂອງປະເທດປວຍຣ໌ໂຕຣີໂກ ປົວໂຕລີໂກ້
1971 Imelda Thodé ທຸງຊາດຂອງປະເທດກືອຣາເຊົາ ຄູລາເຊົາ
1970 Jossie Salinas ທຸງຊາດຂອງປະເທດນິຄາລາກົວ ນີກາລາກົວ
1969 Mireille Colling ທຸງຊາດຂອງປະເທດລັກເຊມເບິຣ໌ກ ລັກເຊັມເບີກ
1968 Ana María Urenda Amelunge ທຸງຊາດຂອງປະເທດໂບລິເວຍ ໂບລິເວຍ
1967 Julia Beckerstaff ທຸງຊາດຂອງລັດຈໍເຈຍ ລັດຈໍເຈຍ (ສະຫະລັດອາເມລິກາ)
1965 June Lindeman ທຸງຊາດຂອງລັດແຄລິຟໍເນຍ ລັດແຄລິຟໍເນຍ (ສະຫະລັດອາເມລິກາ)
1964 Melinda Rae Johnson ທຸງຊາດຂອງລັດວໍຊິງຕັນ ລັດວໍຊິງຕັນ (ສະຫະລັດອາເມລິກາ)
1963 Catherine Paulus ທຸງຊາດຂອງປະເທດລັກເຊມເບິຣ໌ກ ລັກເຊັມເບີກ
1962 Sue Burgess ທຸງຊາດຂອງປະເທດອັງກິດ ອັງກິດ
ເຂົ້າຮອບ 15 ຄົນສຸດທ້າຍ
1961 Mónica Moore Davie ທຸງຊາດຂອງປະເທດອຸຣຸກວັຍ ອູລູກວາຍ
1960 Julia Ann Adamson ທຸງຊາດຂອງປະເທດບຣິຕິຊກິອານາ ບຣິທິສກາຍນາ

ສະຫຼຸບຕາມຈໍານວນຄັ້ງ[ແກ້ໄຂ]

ປະເທດ/ດິນແດນ ຈຳນວນ ປີທີ່ຊະນະ
ທຸງຊາດຂອງປະເທດຍີ່ປຸ່ນ ຍີ່ປຸ່ນ
6
1980, 1986, 1992, 1995, 2003, 2009
ທຸງຊາດຂອງຮ່ອງກົງ ຮ່ອງກົງ 1981, 2002, 2004, 2005, 2006, 2007
Flag of the Northern Mariana Islands ຫມູ່ເກາະນໍເທີນມາເລຍນາ
4
1990, 1993, 1996, 1999
ທຸງຊາດຂອງປະເທດກວມ ກວມ 1979, 1982, 1988, 1991
ທຸງຊາດຂອງປະເທດໂບລິເວຍ ໂບລິເວຍ
3
1968, 1978, 1983
ທຸງຊາດຂອງປະເທດໂຄລັມເບຍ ໂຄລັອມເບຍ
2
1987, 2014
ທຸງຊາດຂອງລັດຮາວາຍ ລັດຮາວາຍ 1976, 2011
ທຸງຊາດຂອງປະເທດເມັກຊິໂກ ເມັກຊິໂກ 1974, 2011
ທຸງຊາດຂອງປະເທດຟິລິບປິນ ຟິລິບປິນ 1989, 1994
ທຸງຊາດຂອງປະເທດເດນໝາກ ເດນໝາກ 1975, 1985
ທຸງຊາດຂອງປະເທດລັກເຊມເບິຣ໌ກ ລັກເຊັມເບີກ 1963, 1969
ທຸງຊາດຂອງປະເທດນິວຊີແລນດ໌ ນິວຊີແລນ
1
2013
ທຸງຊາດຂອງປະເທດມໍຣິເຊຍ ມໍລິສຽດ 2012
ທຸງຊາດຂອງປະເທດອິນໂດເນເຊຍ ອິນໂດເນເຊຍ 2010
ທຸງຊາດຂອງປະເທດເອລຊັລວາດໍ ເອວເຊົາວາດໍ 2008
ທຸງຊາດຂອງປະເທດນໍເວ ນໍເວ 2001
ທຸງຊາດຂອງປະເທດເຢຍລະມັນ ເຢຍລະມັນ 2000
ທຸງຊາດຂອງປະເທດໂຕໂກ ໂຕໂກ 1998
ທຸງຊາດຂອງປະເທດຟິນແລນດ໌ ຟິນແລນ 1998
ທຸງຊາດຂອງປະເທດຕຸຣກີ ຕູລະກີ 1997
ທຸງຊາດຂອງປະເທດມາເລເຊຍ ມາເລເຊຍ 1984
ທຸງຊາດຂອງປະເທດແຄນນາດາ ແຄນນາດາ 1977
ທຸງຊາດຂອງປະເທດສະເປນ ສະເປນ 1973
ທຸງຊາດຂອງປະເທດປວຍຣ໌ໂຕຣີໂກ ປົວໂຕລີໂກ້ 1972
ທຸງຊາດຂອງປະເທດກືອຣາເຊົາ ຄູລາເຊົາ 1971
ທຸງຊາດຂອງປະເທດນິຄາລາກົວ ນີກາລາກົວ 1970
ທຸງຊາດຂອງລັດຈໍເຈຍ ລັດຈໍເຈຍ 1967
ທຸງຊາດຂອງລັດແຄລິຟໍເນຍ ລັດແຄລິຟໍເນຍ 1965
ທຸງຊາດຂອງລັດວໍຊິງຕັນ ລັດວໍຊິງຕັນ 1964
ທຸງຊາດຂອງປະເທດອັງກິດ ອັງກິດ 1962
ທຸງຊາດຂອງປະເທດອຸຣຸກວັຍ ອູລູກວາຍ 1961
ທຸງຊາດຂອງປະເທດບຣິຕິຊກິອານາ ບຣິທິສກາຍນາ 1960

ມີສອິນເທີເນັດ[ແກ້ໄຂ]

ປີ ຜູ້ເຂົ້າປະກວດ ປະເທດ/ດິນແດນ ຕຳແໜ່ງໃນການປະກວດ
2014 Jhataleka Malhotra ທຸງຊາດຂອງປະເທດອິນເດຍ ອິນເດຍ
2013 Adela Ka-Wai Sou ທຸງຊາດຂອງມາເກົ໊າ ມາເກົ໊າ
2012 Nang Khin Zay Yar ທຸງຊາດຂອງປະເທດມຽນມາ ມຽນມາ
2011 Dianne Necio ທຸງຊາດຂອງປະເທດຟິລິບປິນ ຟິລິບປິນ
ເຂົ້າຮອບ 15 ຄົນສຸດທ້າຍ
2010 Yuan Siyi ທຸງຊາດຂອງປະເທດຈີນ ຈີນ
ຮອງອັນດັບ 2
2009 Catalina Stascu ທຸງຊາດຂອງປະເທດມອລໂດວາ ເມົາໂດວາ
2007 Pham Thi Thuy Duong ທຸງຊາດຂອງປະເທດຫວຽດນາມ ຫວຽດນາມ

ສະຫຼຸບຕາມຈໍານວນຄັ້ງ[ແກ້ໄຂ]

ປະເທດ/ດິນແດນ ຈຳນວນ ປີທີ່ຊະນະ
ທຸງຊາດຂອງປະເທດອິນເດຍ ອິນເດຍ
1
2014
ທຸງຊາດຂອງມາເກົ໊າ ມາເກົ໊າ 2013
ທຸງຊາດຂອງປະເທດມຽນມາ ມຽນມາ 2012
ທຸງຊາດຂອງປະເທດຟິລິບປິນ ຟິລິບປິນ 2011
ທຸງຊາດຂອງປະເທດຈີນ ຈີນ 2010
ທຸງຊາດຂອງປະເທດມອລໂດວາ ເມົາໂດວາ 2009
ທຸງຊາດຂອງປະເທດຫວຽດນາມ ຫວຽດນາມ 2007

ຂວັນໃຈຊ່າງພາບ[ແກ້ໄຂ]

ປີ ຜູ້ເຂົ້າປະກວດ ປະເທດ/ດິນແດນ ຕຳແໜ່ງໃນການປະກວດ
2013 Elma Segzdaviciute ທຸງຊາດຂອງປະເທດລິທົວເນຍ ລິທູເອເນຍ
ເຂົ້າຮອບ 15 ຄົນສຸດທ້າຍ
2012 Ikumi Yoshimatsu ທຸງຊາດຂອງປະເທດຍີ່ປຸ່ນ ຍີ່ປຸ່ນ
ມີສອິນເຕີຣ໌ເນຊັນແນລ 2012
2011 Jessica Barboza ທຸງຊາດຂອງປະເທດເວເນຊຸເອລາ ເວເນຊູເອລາ
ຮອງອັນດັບ 1
2010 Gabriela Palacio ທຸງຊາດຂອງປະເທດເມັກຊິໂກ ເມັກຊິໂກ
2009 Seo Eun-mi ທຸງຊາດຂອງປະເທດເກົາຫຼີ ເກົາຫຼີ
2008 Alejandra Andreu ທຸງຊາດຂອງປະເທດສະເປນ ສະເປນ
ມີສອິນເຕີຣ໌ເນຊັນແນລ 2008
2007 Hisako Shirata ທຸງຊາດຂອງປະເທດຍີ່ປຸ່ນ ຍີ່ປຸ່ນ
ເຂົ້າຮອບ 15 ຄົນສຸດທ້າຍ
2006 Karoliina Yläjoki ທຸງຊາດຂອງປະເທດຟິນແລນດ໌ ຟິນແລນ
2006 Vasana Wongbuntree ທຸງຊາດຂອງປະເທດໄທ ໄທ
ເຂົ້າຮອບ 12 ຄົນສຸດທ້າຍ
2005 Yang Li ທຸງຊາດຂອງປະເທດຈີນ ຈີນ
2004 Sodtuya Chadraabal ທຸງຊາດຂອງປະເທດມອງໂກເລຍ ມັອງໂກເລຍ
ເຂົ້າຮອບ 15 ຄົນສຸດທ້າຍ
2003 Goizeder Azúa ທຸງຊາດຂອງປະເທດເວເນຊຸເອລາ ເວເນຊູເອລາ
ມີສອິນເຕີຣ໌ເນຊັນແນລ 2003
2002 Amy Yan Wei ທຸງຊາດຂອງປະເທດຈີນ ຈີນ
2001 Dikla Elkabetz ທຸງຊາດຂອງປະເທດອິສຣາເອລ ອິດສະລາເອວ
ເຂົ້າຮອບ 15 ຄົນສຸດທ້າຍ
2000 Son Tae-young ທຸງຊາດຂອງປະເທດເກົາຫຼີ ເກົາຫຼີ
1999 Paulina Gálvez ທຸງຊາດຂອງປະເທດໂຄລັມເບຍ  ໂຄລັອມເບຍ
ມີສອິນເຕີຣ໌ເນຊັນແນລ 1999
1998 Daniela Kosán Montcourt ທຸງຊາດຂອງປະເທດເວເນຊຸເອລາ ເວເນຊູເອລາ
ຮອງອັນດັບ 1
1997 Consuelo Adler ທຸງຊາດຂອງປະເທດເວເນຊຸເອລາ ເວເນຊູເອລາ
ມີສອິນເຕີຣ໌ເນຊັນແນລ 1997
1996 Kim Jung-hwa ທຸງຊາດຂອງປະເທດເກົາຫຼີ ເກົາຫຼີ
ເຂົ້າຮອບ 15 ຄົນສຸດທ້າຍ
1995 Jana Sluková ທຸງຊາດຂອງປະເທດສະໂລວາເກຍ ສະໂລວາເກຍ
1994 Sung Hyun-ah ທຸງຊາດຂອງປະເທດເກົາຫຼີ ເກົາຫຼີ
ເຂົ້າຮອບ 15 ຄົນສຸດທ້າຍ
1993 Christelle Roelandts ທຸງຊາດຂອງປະເທດເບລຢຽມ ເບວຢ້ຽມ
ເຂົ້າຮອບ 15 ຄົນສຸດທ້າຍ
1992 Susan Elizabeth Shaw ທຸງຊາດຂອງລັດຮາວາຍ ລັດຮາວາຍ (ສະຫະລັດອາເມລິກາ)
1991 Melissa Vargas ທຸງຊາດຂອງສາທາລະນະລັດໂດມິນີກັນ ສາທາລະນະລັດໂດມິນີກັນ
1990 Irine Vassilenko ທຸງຊາດຂອງສະຫະພາບໂຊວຽດ ສະຫະພາບໂຊວຽດ
ເຂົ້າຮອບ 15 ຄົນສຸດທ້າຍ
1989 Sherri Teixeira ທຸງຊາດຂອງລັດຮາວາຍ ລັດຮາວາຍ (ສະຫະລັດອາເມລິກາ)
ເຂົ້າຮອບ 15 ຄົນສຸດທ້າຍ
1988 Pussorn Boonyakirit ທຸງຊາດຂອງປະເທດໄທ ໄທ
1987 Lam Wing-Han ທຸງຊາດຂອງຮ່ອງກົງ ຮ່ອງກົງ
1986 Susanna Marie Lundmark ທຸງຊາດຂອງປະເທດສະວີເດນ ສະວີເດັນ
ເຂົ້າຮອບ 15 ຄົນສຸດທ້າຍ
1985 María Pía Duque Rengifo ທຸງຊາດຂອງປະເທດໂຄລັມເບຍ  ໂຄລັອມເບຍ
ເຂົ້າຮອບ 15 ຄົນສຸດທ້າຍ
1984 Teresa Alendouro Pinto ທຸງຊາດຂອງປະເທດໂປຣຕຸເກສ ປໍຕູເກສ
ເຂົ້າຮອບ 15 ຄົນສຸດທ້າຍ
1983 Nicola Stanley ທຸງຊາດຂອງປະເທດອັງກິດ ອັງກິດ
ເຂົ້າຮອບ 15 ຄົນສຸດທ້າຍ
1982 Christie Ellen Claridge ທຸງຊາດຂອງສະຫະລັດອາເມລິກາ ສະຫະລັດອາເມລິກາ
ມີສອິນເຕີຣ໌ເນຊັນແນລ 1982
1981 Barbara Reimund ທຸງຊາດຂອງປະເທດເຢຍລະມັນ ເຢຍລະມັນ
ເຂົ້າຮອບ 15 ຄົນສຸດທ້າຍ
1980 Sylvie Parera ທຸງຊາດຂອງປະເທດຝະຣັ່ງ ຝະຣັ່ງ
ເຂົ້າຮອບ 10 ຄົນສຸດທ້າຍ
1979 Claudia Katharina Herzog ທຸງຊາດຂອງປະເທດເຢຍລະມັນ ເຢຍລະມັນ
1978 Elisabeth Havichek ທຸງຊາດຂອງປະເທດອັອດເຕຣຍ ອອສເຕຣຍ
1977 Marta Hernández ທຸງຊາດຂອງປະເທດປວຍຣ໌ໂຕຣີໂກ ປົວໂຕລີໂກ້
1976 Elvira Botempo ທຸງຊາດຂອງປະເທດອັອດເຕຣຍ ອອສເຕຣຍ
ເຂົ້າຮອບ 15 ຄົນສຸດທ້າຍ
1975 Isabelle Krumacker ທຸງຊາດຂອງປະເທດຝະຣັ່ງ ຝະຣັ່ງ
ເຂົ້າຮອບ 15 ຄົນສຸດທ້າຍ
1974 Monique Daams ທຸງຊາດຂອງປະເທດອົດສະຕາລີ ອົດສະຕຣາລີ
ຮອງອັນດັບ 4
1973 Ingeborg Braun ທຸງຊາດຂອງປະເທດເຢຍລະມັນ ເຢຍລະມັນ
ເຂົ້າຮອບ 15 ຄົນສຸດທ້າຍ
1972 Linda Hooks ທຸງຊາດຂອງສະຫະຣາຊອານາຈັກ ສະຫະລາຊະອານາຈັກ
ມີສອິນເຕີຣ໌ເນຊັນແນລ 1972
1971 Pamela Wood ທຸງຊາດຂອງສະຫະຣາຊອານາຈັກ ສະຫະລາຊະອານາຈັກ
1970 Karen Papworth ທຸງຊາດຂອງປະເທດອົດສະຕາລີ ອົດສະຕຣາລີ
ຮອງອັນດັບ 2
1969 Satu Charlotta Östring ທຸງຊາດຂອງປະເທດຟິນແລນດ໌ ຟິນແລນ
ຮອງອັນດັບ 1
1968 Rungtip Pinyo ທຸງຊາດຂອງປະເທດໄທ ໄທ
ຮອງອັນດັບ 4
1967 Hiroko Sasaki ທຸງຊາດຂອງປະເທດຍີ່ປຸ່ນ ຍີ່ປຸ່ນ
ເຂົ້າຮອບ 15 ຄົນສຸດທ້າຍ
1965 Carol Crompton ທຸງຊາດຂອງປະເທດອັງກິດ ອັງກິດ
ເຂົ້າຮອບ 15 ຄົນສຸດທ້າຍ
1964 Vera Lúcia Couto dos Santos ທຸງຊາດຂອງປະເທດບຣາຊິລ ບຣາຊິວ
ຮອງອັນດັບ 2
1963 Xenia Doppler ທຸງຊາດຂອງປະເທດອັອດເຕຣຍ ອອສເຕຣຍ
ຮອງອັນດັບ 2
1962 Tania Verstak ທຸງຊາດຂອງປະເທດອົດສະຕາລີ ອົດສະຕຣາລີ
ມີສອິນເຕີຣ໌ເນຊັນແນລ 1962
1961 Stanny van Baer ທຸງຊາດຂອງປະເທດເນເທີແລນດ໌ ເນເທີ້ແລນ
ມີສອິນເຕີຣ໌ເນຊັນແນລ 1961
1960 Sigridur Geirsdottir ທຸງຊາດຂອງປະເທດໄອຊ໌ແລນດ໌ ໄອສ໌ແລນ
ຮອງອັນດັບ 2

ສະຫຼຸບຕາມຈໍານວນຄັ້ງ[ແກ້ໄຂ]

ປະເທດ/ດິນແດນ ຈຳນວນ ປີທີ່ຊະນະ
ທຸງຊາດຂອງປະເທດເວເນຊຸເອລາ ເວເນຊູເອລາ
4
1997, 1998, 2003, 2011
ທຸງຊາດຂອງປະເທດເກົາຫຼີ ເກົາຫຼີ 1994, 1996, 2000, 2009
ທຸງຊາດຂອງປະເທດຍີ່ປຸ່ນ ຍີ່ປຸ່ນ
3
1967, 2007, 2012
ທຸງຊາດຂອງປະເທດໄທ ໄທ 1968, 1988, 2006
ທຸງຊາດຂອງປະເທດເຢຍລະມັນ ເຢຍລະມັນ 1973, 1979, 1981
ທຸງຊາດຂອງປະເທດອັອດເຕຣຍ ອອສເຕຣຍ 1963, 1976, 1978
ທຸງຊາດຂອງປະເທດອົດສະຕາລີ ອົດສະຕຣາລີ 1962, 1970, 1974
ທຸງຊາດຂອງປະເທດຟິນແລນດ໌ ຟິນແລນ
2
1969, 2006
ທຸງຊາດຂອງປະເທດຈີນ ຈີນ 2002, 2005
ທຸງຊາດຂອງປະເທດໂຄລັມເບຍ  ໂຄລັອມເບຍ 1985, 1999
ທຸງຊາດຂອງລັດຮາວາຍ ລັດຮາວາຍ 1989, 1992
ທຸງຊາດຂອງປະເທດອັງກິດ ອັງກິດ 1965, 1983
ທຸງຊາດຂອງປະເທດຝະຣັ່ງ ຝະຣັ່ງ 1975, 1980
ທຸງຊາດຂອງສະຫະຣາຊອານາຈັກ ສະຫະລາຊະອານາຈັກ 1971, 1972
ທຸງຊາດຂອງປະເທດລິທົວເນຍ ລິທູເອເນຍ
1
2013
ທຸງຊາດຂອງປະເທດເມັກຊິໂກ ເມັກຊິໂກ 2010
ທຸງຊາດຂອງປະເທດສະເປນ ສະເປນ 2008
ທຸງຊາດຂອງປະເທດມອງໂກເລຍ ມັອງໂກເລຍ 2004
ທຸງຊາດຂອງປະເທດອິສຣາເອລ ອິດສະລາເອວ 2001
ທຸງຊາດຂອງປະເທດສະໂລວາເກຍ ສະໂລວາເກຍ 1995
ທຸງຊາດຂອງປະເທດເບລຢຽມ ເບວຢ້ຽມ 1993
ທຸງຊາດຂອງສາທາລະນະລັດໂດມິນີກັນ ສາທາລະນະລັດໂດມິນີກັນ 1991
ທຸງຊາດຂອງສະຫະພາບໂຊວຽດ ສະຫະພາບໂຊວຽດ 1990
ທຸງຊາດຂອງຮ່ອງກົງ ຮ່ອງກົງ 1987
ທຸງຊາດຂອງປະເທດສະວີເດນ ສະວີເດັນ 1986
ທຸງຊາດຂອງປະເທດໂປຣຕຸເກສ ປໍຕູເກສ 1984
ທຸງຊາດຂອງສະຫະລັດອາເມລິກາ ສະຫະລັດອາເມລິກາ 1982
ທຸງຊາດຂອງປະເທດປວຍຣ໌ໂຕຣີໂກ ປົວໂຕລີໂກ້ 1977
ທຸງຊາດຂອງປະເທດບຣາຊິລ ບຣາຊິວ 1964
ທຸງຊາດຂອງປະເທດເນເທີແລນດ໌ ເນເທີ້ແລນ 1961
ທຸງຊາດຂອງປະເທດໄອຊ໌ແລນດ໌ ໄອສ໌ແລນ 1960

ລາງວັນພິເສດໃນອະດີດ[ແກ້ໄຂ]

ໂມສປັອບປູລ້າເກີລກຸບ[ແກ້ໄຂ]

ປີ ຜູ້ເຂົ້າປະກວດ ປະເທດ/ດິນແດນ ຕຳແໜ່ງໃນການປະກວດ
1967 Cindy Baker ທຸງຊາດຂອງລັດແອລະແບມາ ລັດແອລະແບມາ (ສະຫະລັດອາເມລິກາ)
1965 Patricia Estela Mena ທຸງຊາດຂອງປະເທດນິຄາລາກົວ ນີກາລາກົວ
1964 Cheryl Jane Bechtelheimer ທຸງຊາດຂອງລັດອາຣ໌ຄັນຊໍ ລັດອາຄັນຊໍ (ສະຫະລັດອາເມລິກາ)
1963 Xenia Doppler ທຸງຊາດຂອງປະເທດອັອດເຕຣຍ ອອສເຕຣຍ
ຮອງອັນດັບ 2
1962 Elizabeth Burns ທຸງຊາດຂອງປະເທດສກອຕແລນດ໌ ສະກັອດແລນ
1961 Tahia Piehi ທຸງຊາດຂອງປະເທດເຟຣນຊ໌ພອລິນີເຊຍ ຕາຮີຕີ
1960 Caroline Lecerf ທຸງຊາດຂອງປະເທດເບລຢຽມ ເບວຢ້ຽມ

ສະຫຼຸບຕາມຈໍານວນຄັ້ງ[ແກ້ໄຂ]

ປະເທດ/ດິນແດນ ຈຳນວນ ປີທີ່ຊະນະ
ທຸງຊາດຂອງລັດແອລະແບມາ ລັດແອລະແບມາ
1
1967
ທຸງຊາດຂອງປະເທດນິຄາລາກົວ ນີກາລາກົວ 1965
ທຸງຊາດຂອງລັດອາຣ໌ຄັນຊໍ ລັດອາຄັນຊໍ 1964
ທຸງຊາດຂອງປະເທດອັອດເຕຣຍ ອອສເຕຣຍ 1963
ທຸງຊາດຂອງປະເທດສກອຕແລນດ໌ ສະກັອດແລນ 1962
ທຸງຊາດຂອງປະເທດເຟຣນຊ໌ພອລິນີເຊຍ ຕາຮີຕີ 1961
ທຸງຊາດຂອງປະເທດເບລຢຽມ ເບວຢ້ຽມ 1960

ນາງງາມແຕ່ງກາຍຊຸດກິໂມໂນດີເດັ່ນ[ແກ້ໄຂ]

ປີ ຜູ້ເຂົ້າປະກວດ ປະເທດ/ດິນແດນ ຕຳແໜ່ງໃນການປະກວດ
1979 Despina Triantafyllidou ທຸງຊາດຂອງປະເທດກຣີຊ ກຣີກ
1978 Lea Avgi ທຸງຊາດຂອງປະເທດອິສຣາເອລ ອິດສະລາເອວ
1977 Lena Jernberg ທຸງຊາດຂອງປະເທດສະວີເດນ ສະວີເດັນ

ສະຫຼຸບຕາມຈໍານວນຄັ້ງ[ແກ້ໄຂ]

ປະເທດ/ດິນແດນ ຈຳນວນ ປີທີ່ຊະນະ
ທຸງຊາດຂອງປະເທດກຣີຊ ກຣີກ
1
1979
ທຸງຊາດຂອງປະເທດອິສຣາເອລ ອິດສະລາເອວ 1978
ທຸງຊາດຂອງປະເທດສະວີເດນ ສະວີເດັນ 1977

ມີສເອລິແກນ[ແກ້ໄຂ]

ປີ ຜູ້ເຂົ້າປະກວດ ປະເທດ/ດິນແດນ ຕຳແໜ່ງໃນການປະກວດ
2011 Elena Chepilchenko ທຸງຊາດຂອງປະເທດຣັສເຊຍ ລັດເຊຍ
ເຂົ້າຮອບ 15 ຄົນສຸດທ້າຍ
2010 Etsuko Kanagae ທຸງຊາດຂອງປະເທດຍີ່ປຸ່ນ ຍີ່ປຸ່ນ
ເຂົ້າຮອບ 15 ຄົນສຸດທ້າຍ
1984 Vielka Mariana Marciac ທຸງຊາດຂອງປະເທດປານາມາ ປານາມາ
ເຂົ້າຮອບ 15 ຄົນສຸດທ້າຍ
1981 Taiomara Do Rocio Borchardt ທຸງຊາດຂອງປະເທດບຣາຊິລ ບຣາຊິວ
ຮອງອັນດັບ 1
1980 María Agustina García Alcaide ທຸງຊາດຂອງປະເທດສະເປນ ສະເປນ
ຮອງອັນດັບ 2

ສະຫຼຸບຕາມຈໍານວນຄັ້ງ[ແກ້ໄຂ]

ປະເທດ/ດິນແດນ ຈຳນວນ ປີທີ່ຊະນະ
ທຸງຊາດຂອງປະເທດຣັສເຊຍ ລັດເຊຍ
1
2011
ທຸງຊາດຂອງປະເທດຍີ່ປຸ່ນ ຍີ່ປຸ່ນ 2010
ທຸງຊາດຂອງປະເທດປານາມາ ປານາມາ 1984
ທຸງຊາດຂອງປະເທດບຣາຊິລ ບຣາຊິວ 1981
ທຸງຊາດຂອງປະເທດສະເປນ ສະເປນ 1980

ເພີ່ມເຕີມ[ແກ້ໄຂ]

ອ້າງອີງ[ແກ້ໄຂ]

ແຫຼ່ງຂໍ້ມູນອື່ນ[ແກ້ໄຂ]